קרוואנים למכירה

VIVO

סדרת הקרוואנים VIVO  היא נכס חלומי לכל החיים, תוצרת גרמניה בעלת גימורים יוצאי דופן לצד פונקציונאליות בלתי מתפשרת לטיול שלכם. הגמישות האופטימאלית של הקרוואנים בסדרה מורגשת היטב, יש בהם שפע של מקום, ולכן חברים וילדים יוכלו לשהות בהם בנוחות רבה. וזה עוד לא הכל…

שיתוף

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יבואן מורשה LMC germany
קרוואנים lmc גרמניה

2 דגמים מסדרת ויוו VIVO מבית LMC עם אפשרות תכנון הקרוואן בהתאמה אישית

VIVO 580 D

VIVO 522 K

קרוואנים למכירה - סדרת VIVO מבית LMC גרמניה

סדרת הקרוואנים -VIVO  היא נכס חלומי לכל החיים, תוצרת גרמניה בעלת גימורים יוצאי דופן לצד פונקציונאליות בלתי מתפשרת לטיול שלכם. הגמישות האופטימאלית של הקרוואנים בסדרה מורגשת היטב, יש בהם שפע של מקום, ולכן חברים וילדים יוכלו לשהות בהם בנוחות רבה. וזה עוד לא הכל… הרהיטים הבהירים והצבעים האטרקטיביים שלהם מקנים רוגע ושלווה – בדיוק בגוון החופשה שלכם.

הקרוואנים בסדרה מתאימים בקפידה לאקלים הישראלי מבחינה חיצונית, ואם תכנסו פנימי תחושו את המרחב שלו המאובזר היטב, ממש כל דבר מונח באלגנטיות במקומו. המטבח גדול יחסית ומכיל כיריים העשויים מברזל יצוק, הריפוד נושם ואווירי וקל לניקוי, הארונות והמיטות עשויים מעץ עבה ואיכותי ומחוזקים בקורות אלומיניום ומתכת פנימיים להגברת החוזק. האיכות, היצירתיות והקפדה על פרטי פרטים – הם אלה שבולטים כבר ממבט ראשון.

פונקציונאליות

כשמדברים על פונקציונאליות, אין מקום לטעויות. סדרת VIVO עונה על כל הדרישות ומכילה מיטות מרווחות ונוחות, מקומות אחסון מרובים לטובת אחסון ציוד אישי,ציוד לקמפינג ועוד. נוסף לכל אלה, מדובר על בנייה חזקה ואיכותית עם מחשבה לטווח הארוך. כל אלה מעידים על תכנון יצירתי וקפדני המאפיין את התרבות הגרמנית.
צוות "קרוואן קלאב" מזמין אתכם ליהנות מחוות רכישה מהנה הניתנת על ידי צוות מומחים שחיים ונושמים קרוואנים מזה שנים רבות. לרשותכם מספר דגמים בסדרה, כאשר לכל אחד מהם יתרון משלו. הצוות המקצועי יסביר לכם בסבלנות על היתרונות של כל קרוואן ויתאים עבורכם את הטוב ביותר. אנו מציעים ליווי אישי במהלך הקניה וגם לאחר מכן.

טגנולוגיית LLT קרוואנים

הבית שלך

לחופש

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יבואן מורשה LMC germany
קרוואנים lmc גרמניה