קרוואנים למכירה

MAESTRO

סדרת המאסטרו כשמה כן היא "המאסטר" של הקרוואנים ומיועדת למטיילים המחפשים קרוואן באיכות גבוהה עם עיצוב חזיתי מודרני. את רמת הגימור הגבוהה החיצונית והפנימית של הקרוואן לא ניתן לפספס כבר במבט ראשון, ממש חלום למטיילים

שיתוף

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יבואן מורשה LMC germany
קרוואנים lmc גרמניה

11 דגמים בסדרת מאסטרו MAESTRO מבית LMC עם אפשרות תכנון הקרוואן בהתאמה אישית

MAESTRO 490 E

MAESTRO 480 E

MAESTRO 470 E

MAESTRO 540 E

MAESTRO 530 K

MAESTRO 522 K

MAESTRO 570 D

MAESTRO 560 D

MAESTRO 550 D

MAESTRO 735 K

MAESTRO 582 E

קרוואנים למכירה - סדרת MAESTRO מבית LMC גרמניה

סדרת המאסטרו כשמה כן היא "המאסטר" של הקרוואנים ומיועדת למטיילים המחפשים קרוואן באיכות גבוהה עם עיצוב חזיתי מודרני. את רמת הגימור הגבוהה החיצונית והפנימית של הקרוואן לא ניתן לפספס כבר במבט ראשון, ממש חלום למטיילים שמחפשים הרבה יותר מסטנדרט. האיכות לא מסתכמת רק בגימור והעיצוב, אלא גם במרחב האינסופי של ארונות ותאי האחסון, וציוד שרחוק מלהיות סטנדרטי כגון תאורה אדריכלית מרשימה וחוזק חיצוני המבטיח נסיעה בטוחה בתנאי נהיגה קשים.

בסדרת המאסטרו תוכלו למצוא קרוואנים המתאימים ל 4-6 מטיילים. הנוחות והמרחב כל כך בולטים, עד כדי שלא תחושו כלל כי ארבעה או שישה אנשים נמצאים בו. החלק החיצוני של הקרוואן עשוי מחומר קל ויחד עם זאת בעל חוזק המגן על הקרוואן מפני פגעי מזג אוויר קשים, וגם תנאי נהיגה שאינם סטנדרטים כגון נהיגה בכורכר, נהיגה בגשמים, שלגים וכו'.

האלמנטים הפנימיים של הקרוואן הם ה"טופ שבטופ" וניתן לומר כי סטנדרט לא תמצאו בו.
החלל מחולק בצורה יוצאת דופן – אזור הכניסה, המטבח, פינת הישיבה, המיטות, חדר האמבטיה והשירותים – כל אלה חוברים בסינרגיה מושלמת ויוצרים חלל מרווח עם סגנון ויזואלי אחיד. הגימורים ועיצובים החיצוניים והפנימיים מרשימים וחזקים השומרים על מראה אסתטי למשך שנים רבות, כגון ארונות עם טריקה שקטה, חיזוקים נוספים לפינות, כיריים העשויים מברזל יצוק, ריפודים נעימים למגע וניקוי ועוד.

צוות "קרוואן קלאב" מזמין אתכם לחוות, ליהנות, ולהתרגש מתהליך רכישת הקרוואן. אנו מאמינים שרכישת קרוואן דומה בהחלט לרכישת דירת נופש, ולכן אנו שמים דגש על ליווי אישי, סבלני ומלווה במתן ידע מקצועי שיוביל אתכם לבחירה הנכונה.

טגנולוגיית LLT קרוואנים

לתיאום פגישה וייעוץ חייגו עכשיו 1700-555-443

או מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם
בחזרה  לצפיה בכל הסדרות – לחצו כאן >>

לצפיה בכל סדרות הקרוואנים מבית LMC

הבית שלך

לחופש

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יבואן מורשה LMC germany
קרוואנים lmc גרמניה