איחסון והפעלת קרוואן

"היכולת לייצר שירות ממנו כולם מרוויחים היא מתנה גדולה…"

חלום המקימים של קרוואן קלאב הוא חלום של רבים בישראל, והבחירה של יותר ויותר בעלי קרוואנים וחובבי טיולים להשכיר ולשכור קרוואנים מעידה על כך.

המענה החדשני בצורת ה-TIME SHARING מאפשר לכל הצדדים בעסקה ליהנות מהביטחון והשקט של טיפול אישי דרך חברה מקצועית של אנשים שפועלים מאהבה לתחום ועם התרגשות בכל פעם מחדש.

קרוואן קלאב ישראל, הגשמת חלום

היכולת לייצר שירות ממנו כולם מרוויחים היא מתנה גדולה, ושירות השכרת הקרוואנים של קראוון קלאב הוא אחד המהלכים שאנו גאים בהם ביותר. קרוואן קלאב הוקמה בכדי להעניק מענה מלא ויעיל לבעלי קרוואנים וחובבי קרוואנים באשר הם, בכדי לאפשר לכל הצדדים ליהנות מעסקה ייחודית שמשרתת את הצרכים של כולנו.
בעלי קרוואנים בישראל מחזיקים את הקרוואן שלהם מושבת רוב השנה, ולא מרצון. קצב החיים המהיר והאינטנסיבי לא מאפשר לנו לטייל כל שבוע, ובטח שלא לצאת למסע של כמה שבועות מספר פעמים רב בשנה. 
השאלה מה ניתן לעשות עם הקרוואן בכל הזמן הזה בו הוא חונה כאבן שאין לה הופכין הדירה שינה מחובבי הז'אנר, איתמר ושלום, שבחרו לחלוק את האהבה שלהם לטיול והחופש לנוע ולנפוש בקרוואן עם הקהל הישראלי.

TIME SHARE בקראוונים – כי גם לכם מגיע קרוואן

הפתרון הייחודי והיעיל אותו יזמו השניים היה הקמת קרוואן קלאב, חברה המעניקה שירותי השכרת קרוואנים מבעלים פרטיים לציבור הרחב. נשמע פשוט, אך הדרך בה הם מוציאים לפועל את השירות הייחודי היא זו המעניקה לו את שמו הטוב ומעלה אותו לכותרות, ולא רק אצל חובבי הז'אנר.

שיטה זו מאפשרת לכל הצדדים ליהנות 
מיתרונות של שירות ייחודי:
1. בעלי הקרוואן – הכלי שלהם מגשים את הייעוד שלו ומהווה בית נייד לטיילים וחובבי הטבע והדרך הפתוחה, בעוד שהם, הבעלים, נהנים מהכנסה פאסיבית ותחזוקה מלאה וצמודה של הקרוואן שלהם והיכולת לקחת ולהחזיר את הקרוואן בכל זמן שיבחרו, אם הקרוואן שלהם מושכר יש להם את האפשרות לקחת קרוואן אחר ללא עלות.

2. המטיילים – הקהל ההולך וגדל של חובבי הז'אנר התרים אחר ההזדמנות לטייל בקרוואן, אך לא מעוניינים לרכוש אחד, יכולים להשכיר קרוואן איכותי ומדוגם מחברה מסודרת אשר עומדת בכל הסטנדטים הגבוהים, במחיר הוגן ועם שירות מלא וצמוד.

עכשיו גם אתם יכולים להגשים את החלום של טיול זוגי או משפחתי בקרוואן נוח עם כל הפינוקים הדרושים לטיול מיוחד ללא פשרה על המיקום, החופש לנוע, והנוחות שלכם.